Yapıların  su yalıtımını sağlamak için en önemli konu çatılardır.

Çatılarda yapılan su yalıtımının temel amacı, yapılardaki dayanıklılığı ve çatının ilk gün ki kalitesini uzun yıllar muhafaza edebilmektir.
Yapılarımızın yalıtımında öncelikli sıraları alan çatıların belirli zamanlarda periyodik bakımlarını yapmak şarttır.Olumsuz iklim koşullarından doğabilecek mücbir sebepleri engellemek ve bu sebeplerden dolayı çatılarımız da oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek hemen hemen imkansızdır.
Güneşin UV ışınlarından, yağmurun ve nemin oluşturacağı olumsuz etkilerin önüne geçmek için etkili ve sağlıklı bir çatı yalıtımı yapmak gereklidir.Yapılan çatı yalıtımı ‘nın ve ya çatı kaplamasının doğru bir şekilde yapılması, yapı bütünlüğünü koruyacağı gibi, çatı üzerine gelen doğa olaylarını ( yağmur,kar,tipi,fırtına vb) drene ederek mevcut kanallar yardımıyla yağmur inişlerine yönledirecektir.
Bu nedenle yapılan çatı yalıtımı veya çatı kaplamasında herhangi bir deformasyon, uygulama hatası gibi sebepler olmaması gerekir.
Bunun da oluşabilmesi için yapılacak olan çatı yalıtımı ‘nın doğru kişiler tarafından profesyonel olarak yapılması şarttır. Biz de profesyonel usta kadromuz ile, çatı yalıtımı fiyatları ve çatı yalıtım firmaları içerisinde ilk sırada tercih edilen firmalardan bir tanesi olarak çatıların su yalıtımını ve onarımını ve bakımını sağlıklı ve %100 olarak sağlıyoruz.