Yalıtımda 1990 senesinden beri faaliyet gösteren firmamız, referansları ile kendini kanıtlamış, uygulama ve satışta lider firmalardandır.

KÖSTER Yapı Kimyasalları, ODE Yalıtım, EGGER OSB, Standart İzolasyon, BASF gibi dünya devi markalarla çalışmakta olup, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Uygulama ve satışta önemli projelerde imzamız bulunmaktadır. Uygulamada ve satışta usta ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Dürüstlükten asla taviz vermeden, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini sağlayacak, kusursuz ürün ve hizmetleri tam zamanında, doğa ve çevreye saygılı hizmet anlayışı ile sunarak müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla  ; ISO 9001 ve ISO 14001 Yönetim Sistemleri standartlarını, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yönetmelikleri, uygulanabilir şartları, organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamayı taahhüt ediyoruz.

“Sürekli Gelişme” anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirmek temel hedefimizdir.
Bu amaçlar doğrultusunda ve “müşteri odaklılığın” verdiği sorumluluk duygusu içerisinde kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin, bilincini geliştirerek kirliliği azaltacağımıza; hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza ve böylelikle hizmet kalitemizi yükselteceğimize inanıyoruz.

 

© Copyright 2018 izotem.net tüm haklar saklıdır.

Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımlar, 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup, kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.